Antalya Merkez üretim tesislerimizden peyzaj projelendirme, peyzaj uygulama ve peyzaj kontrolleri ile hizmet veren Tropical Peyzaj, kamu kuruluşları ortak alan peyzaj uygulşamaları, özel işletmeler ve bireysel yaşam alanlarında uyguylama ve düzenlemeler kapsamında parklar, oteller, toplu konutlar, bireysel konut alanları, hastane, okul, spor kompleksleri, fabrikalar gibi alanlarda talebe uygun nitelikte ve bölgesel ilkim ve toprak koşullarına uygun peyzaj tasarımı ve uygulamaları yapmaktadır.

Tropical Peyzaj bünyesinde yapmış olduğumuz projelerin yaklaşık %80 ini kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Bu yönümüz ile kaliteyi ekonomik koşullarda size sunmayı başarabilmekteyiz. Çeyrek asırlık görsel ve yapısal tecrübemiz ile her yaşam alanına ayrı nitelik ve görsellikte artı yatırım ve sanatsal değerler katıyoruz.

Antalya Tropical Peyzaj talep dogrultusunda proje aşamasında yatırımcılarıyla birebir görüşerek alan analizi yaptıktan sonra yatırımcının istekleri ve peyzaj teknik şartname ve detaylara bağlı kalarak beklentilerin tam olarak karşılandığı uygulama projelerini gerçekleştirmekte ve gelen talep dogrultusunda yarı zamanlı veya tam zamnalı bakım anlaşmalarıda yapmaktadır.