Tropical Peyzaj Dış Mekan Bitki Uygulamaları

Antalya’nın köklü peyzaj firmalarından olan TROPİCAL her alanda lkullanılan sayısız farklı dış mekan bitkisiyle hem satış hem projelendirme ve uygulama alanında faaliyet göstermektedir. Talebe göre yetişmiş ağaç veya fidesi, park ve bahçelerde çalı bitkiler, süs bitkileri ve zemin kaplama amaçlı çimleme ve çiçekleme hizmetleri vermektedir.

Özellikle otel bahçeleri site bahçeleri ve çift şeritli yol ayrım noktalarında köklenmiş ve belirğin erişkinliğe ulaşmış ağaç dikimleriyle çözümler sunmakta, tuzlu suya dayanıklı, Akdeniz iklim koşullarına uygun bitkilerle tamamlayıcı uygulamalarda yapmaktayız.

Peyzaj uygulamalarını bir hayal gibi algılamak gerekmektedir, siz hayal ettiğiniz sürece uygulamaların bir sonu yoktur, bitki misali sürekli geliştirlmeye müsayıt işelmlerdir peyzaj. Bu bağlamda proje uygulanacak alanda ekonomik şartları yakalayabilmek ve kaliteli bir uygulama sağlamak amacıyla eskiz aşamalarında neyin nerede olurları ve etkileri ön sunum dosyamızda mutlaka yer alır ve müşterimizeen ekonomik ve ihtiyacına en uygun projeyi tasarlamıs ve hayata geçirmiş oluruz.